Elit Perde - Levent Zengin Logo

Hakkımızda

Elit Perde’nin geçmişten günümüze oluşum süreci :

Aile şirketi olan Zengin Mefruşat, 1980 yılında İsmet ZENGİN ve Meliha ZENGİN tarafından mefruşat alanında faaliyet göstermek için Gelibolu’da kurulmuştur. 1995 yılında merkezini Çanakkale’ye taşıyarak faaliyetlerini burada sürdürmüştür. 1997 yılında Çanakkale’ye perdeci 'lik alanında ilk showroom’unu kazandırmıştır.

 

İkinci kuşak olan Levent Zengin’in Trakya Üniversitesi Tekstil M.Yüksek okulundan mezun olduktan sonra 2002 yılında firmaya aktif olarak katılması ile teknolojik anlamda yeniden yapılanarak bilgisayarlı perdecilik anlayışını şirketin benimsemesine katkıda bulunmuştur.

 

Elit Perde, 2008 yılında perde ve dekorasyonu bir arada müşterilerine sunmak adına Zengin Mefruşat San.Tic.Ltd.Şti bünyesinde hizmete girmiştir. Yılların verdiği tecrübeyi duvar kağıdı sektöründe yaptığı güçlü yatırımla birleştirerek müşterilerine daima kaliteyi ve zengin çeşidi sunmayı ilke edinmiştir.

 

2016 yılı ile beraber Brillant setleri ile perde, Vefa Tekstil setleri ile döşemelik kumaş ve Rasch ithal duvar kağıtları ile duvar kağıdı alanında yepyeni koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunarak kendi şirketini oluşturan ELİT PERDE çağın gereksinimlerini özümseyerek değişime ayak uyduruyor.

SOSYAL MEDYA

  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
Tüm yenilikleri, kampanyalarımızı bizi takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz. Sosyal Medya’da bizi takip edin..!